Надмогильні пам’ятники в Дрогобичі

Надгробні пам'ятники з граніту, мармуру та крихти в Дрогобичі

Про нас

Наша компанія пропонує послугу з установки пам'ятників, будь це пам'ятники на двох в Дрогобичі, одинарні пам'ятники з граніту або багато інших видів. Багаторічний стаж і наявність високоякісних фахівців, дозволяють говорити нам про 100% гарантію по виконанню усіх поставлених завдань - на найвищому рівні. Робота дуже специфічна, ми підходимо до кожного питання з особливим розумінням і повагою. Враховуємо усі побажання замовника, максимально точно утілюючи їх в проєктування кам'яного виробу

Пам'ятники в Дрогобичі встановлюються і реставруються щодня. Головне завдання такої композиції - ушанувати пам'ять покійного і зберегти спогад про нього для майбутніх поколінь. Архітектура подібного плану, стала з'являтися ще за часів палеоліту, коли наші предки робили перші поховання і склепи. А на сьогодні, ця сфера послуг максимально вдосконалена - ви можете замовити у нас пам'ятник навіть в режимі онлайн

Установка пам'ятника в Дрогобичі - це непростий, особливо з технічної точки зору, процес. Якщо допустити хоч щонайменші промахи, то згодом виріб може просісти, або взагалі зіпсуватися і ушкодитися, при неправильному розподілі ваги і недобросовісний зробленому етапі створення фундаменту. Тому, головна рекомендація в цій справі - наймання кращих майстрів, що розуміються в питанні - пам'ятники на кладовище в Дрогобичі.

Чому обирають нас?

Надійність Надійність

Уся техніка проходить необхідне обслуговування та огляд.

Ціни Ціни

У нас доступні та демократичні ціни.

Якість Якість

У нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Час Час

Усі наші замовлення ми робимо точно в термін.

Ціна надгробних пам'ятників в Дрогобичі

ОДИНАРНІ ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ
ОДИНАРНІ ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ

Розміщують над однією могилою. У нашому каталозі представлена безліч видів по цій позиції товару. Граніт проявляє відмінну зносостійкість і усі розміщені на нім записи і зображення зберігають свій первинний зовнішній вигляд багатьох років підряд.

Від 6000 грн
ПОДВІЙНІ ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ
ПОДВІЙНІ ПАМ'ЯТНИКИ З ГРАНІТУ

Самими затребуваними є подвійні пам'ятники. Вони дуже зручні і допомагають заощадити місце. Пам'ятники на двох можна замовити з будь-ким наповнення, вибравши напис, формат фото, а також прикрасу і колір виробу.

Від 11000 грн
ДИТЯЧІ ПАМ'ЯТНИКИ
ДИТЯЧІ ПАМ'ЯТНИКИ

Сотні різних виконань на вибір, зі всілякими фігурками і асортиментом стилістичного наповнення. 3d варіантів пам'ятників, а також індивідуальні задумки, написи і різні види матеріалів. Можливість вибору стандартних або оригінальних проектів пам'ятних надгробків.

Від 12000 грн
ЕЛІТНІ НАДГРОБНІ ПАМ'ЯТНИКИ
ЕЛІТНІ НАДГРОБНІ ПАМ'ЯТНИКИ

Ідеального зразка елітні пам'ятники - це справжні твори мистецтва, які можуть виконуватися з мармуру, граніту або інших висококласних матеріалів. Ми також пропонуємо елітні надгробки по дизайнерських ескізах.

Від 18000 грн
СКЛЕПИ
СКЛЕПИ

Досить незвичайні пам'ятники, що припускають поховання цілого роду. У цьому виді робіт ми пропонуємо наших кращих фахівців, які технічно правильно оформлять будову і допоможуть створити найоригінальніший і неповторніший зовнішній вигляд.

По домовленості
ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАМ'ЯТНИКИ
ЕКСКЛЮЗИВНІ ПАМ'ЯТНИКИ

Такий вид припускає індивідуальну розробку і проектування моделі пам'ятника за замовленням клієнта. Наші майстри допоможуть створити найвишуканіші архітектурні композиції і допоможуть вибрати кращі матеріали.

Від 17000 грн

Чому варто замовити пам'ятники в Дрогобичі у нас?

Наша компанія пропонує виготовлення та встановлення надгробних пам'ятників в Дрогобичі. Основним матеріалом для виготовлення наших надгробних пам'ятників є натуральний граніт високої якості. У каталозі компанії надано безліч моделей гранітних пам'ятників. Ціна розрахована на замовників з різними фінансовими можливостями. У вартість пам'ятника входять витрати на матеріали, послуги з обробки та художнього оформлення, витрати на доставку та монтаж.

Технології не стоять на місці, це можуть бути елітні пам'ятники в Дрогобичі, дитячі пам'ятники або ж багато інших. Зараз на ринку ритуальних послуг з'явилася лінійка дешевих пам'ятників. Це пам'ятники з крихти, мармуру і граніту.

Ексклюзивні пам'ятники в Дрогобичі складаються з мармурової або гранітної крихти, а також бетону в якості сполучного матеріалу. Також можуть бути пам'ятники з базальту в Дрогобичі, на кожен вид пам'ятників можна прикріпити фотографію, як на керамічній, так і на гранітній табличці з гравіюванням.

Можна замовити будь-які пам'ятники в Дрогобичі або меморіальний комплекс з усім благоустроєм по Вашому бажанню і ескізу. Зазвичай процес займає 2-3 тижні. Усі етапи виготовлення пам'ятника проходять в узгодженні з Вами і згідно з макетом по Вашому дизайну.

Ми не просто виготовимо Вам будь-який вид надгробка, але також і надамо Вам повний перелік робіт по:

  • Доставці;
  • Установці;
  • Художньому оздобленню.

Окрім усього іншого, Ви зможете придбати у нас могильні вази, крамнички, столики, огорожі. Щоб купити надгробний пам'ятник в Дрогобичі з граніту, мармуру або крихти звертайтеся до фахівців нашої компанії з телефонів. Впродовж декількох хвилин ми зв'яжемося з Вами.

Відгуки наших клієнтів в Дрогобичі

Андрій Андрій
Приїхав з іншої країни і треба було терміново поставити на могилу батькам пам'ятники з граніту ціна яких була б прийнятною, а не завищеною. Залишився повністю задоволений зробленою послугою.
Олег Олег
Переглядали ексклюзивні пам'ятники на могилу дідусеві. Знайшли вашу компанію, чому дуже раді. Процес оформлення усіх питань зайняв буквально тиждень. Пам'ятник виглядає шикарно, ми вдячні.
Тетяна Тетяна
Дуже сподобалося, що менеджер, у якого замовляли пам'ятник братові, був людяним і підказав нам кращий варіант без зайвих питань. Саме такими мають бути фахівці цієї сфери. Дякуємо.
Павло Павло
Майстри вашої компанії порекомендували який краще поставити пам'ятник і в яку пору року. Усі швидко встановили. Пам'ятник вийшов дуже душевний, як ми і хотіли.
Ольга Ольга
Не усі зараз пропонують пам'ятники з базальту, але тут нам дуже швидко організували саме те, що ми хотіли. Відмінне співвідношення ціна/якість, хлопці молодці! Спасибі.
Марія Марія
Хотіли пам'ятник з граніту - тому ми шукали компанію, в якій буде максимально доступна ціна і хороше обслуговування. Зупинилися на виборі вашої компанії і залишилися задоволені.

Часті запитання

Навіщо ставити пам'ятник?
Коли краще ставити пам'ятник на могилу?
Від чого залежить ціна надгробних пам'ятників?
З якого матеріалу виготовляють памятники?
Як встановлюють пам'ятники?