Надмогильні пам’ятники

Надгробні пам'ятники з граніту, мармуру та крихти в Україні

Про нас

Наша компанія пропонує послугу з установки пам'ятників. Багаторічний стаж і наявність високопрофільних фахівців, дозволяють говорити нам про 100арантии по виконанню усіх поставлених завдань - на вищому рівні. Робота дуже специфічна, ми підходимо до кожного питання з особливим розумінням і повагою. Враховуємо усі переваги замовника, максимально точно утілюючи їх в проектуванні кам'яного виробу

Пам'ятники в Україні встановлюються і реставруються щодня. Головне завдання такої композиції - ушанувати пам'ять покійного і зберегти спогад про нього для майбутніх поколінь. Архітектура подібного плану, стала з'являтися ще за часів палеоліту, коли наші предки робили перші поховання і склепи. А на сьогодні, ця сфера послуг максимально вдосконалена - ви можете замовити у нас пам'ятник навіть в режимі онлайн.

Установка пам'ятника - це непростий, особливо з технічної точки зору, процес. Якщо допустити хоч щонайменші промахи, то згодом виріб може просісти, або взагалі зіпсуватися і ушкодитися, при неправильному розподілі ваги і недобросовісний зробленому етапі створення фундаменту. Тому, головна рекомендація в цій справі - наймання кращих майстрів, що знають толк в питанні - пам'ятники на кладовищі в Україні.

Чому обирають нас?

Надійність Надійність

Уся техніка проходить необхідне обслуговування та огляд.

Ціни Ціни

У нас доступні та демократичні ціни.

Якість Якість

У нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Час Час

Усі наші замовлення ми робимо точно в термін.

Чому варто замовити надгробні пам'ятники у нас?

Наша компанія пропонує виготовлення і установку надгробних пам'ятників в Україні. Основним матеріалом для виготовлення наших надгробних пам'ятників є натуральний граніт високої якості. У каталозі компанії надана безліч моделей гранітних пам'ятників. Ціна розрахована на замовників з різними фінансовими можливостями. У вартість пам'ятника входять витрати на матеріали, послуги з обробки і художнього оздоблення, витрати на доставку і монтаж.

Технології не коштують на місці. Зараз на ринку ритуальних послуг з'явилася лінійка дешевих пам'ятників. Це пам'ятники з крихти, мармуру і граніту.

Такі пам'ятники на могилу складаються з мармурової або гранітної крихти, а також бетону в якості зв'язуючого матеріалу. На такий пам'ятник можна прикріпити фотографію, як на керамічній, так і на гранітній табличці з гравіюванням.

Можна замовити будь-які пам'ятники в Україні або меморіальний комплекс з усім благоустроєм по Вашому бажанню і ескізу. Зазвичай процес займає 2-3 тижні. Усі етапи виготовлення пам'ятника проходять в узгодженні з Вами і згідно з макетом по Вашому дизайну.

Ми не просто виготовимо Вам будь-який вид надгробка, але також і надамо Вам повний перелік робіт по:

  • Доставці;
  • Установці;
  • Художньому оздобленню.

Окрім усього іншого, Ви зможете придбати у нас могильні вази, крамнички, столики, огорожі. Щоб купити надгробний пам'ятник в Україні з граніту, мармуру або крихти звертайтеся до фахівців нашої компанії з телефонів. Впродовж декількох хвилин ми зв'яжемося з Вами.

Відгуки наших клієнтів

Андрій Андрій
Приїхав з іншої країни і треба було терміново поставити на могилу батькам пам'ятники з граніту ціна яких була б прийнятною, а не завищеною. Залишився повністю задоволений зробленою послугою.
Олег Олег
Переглядали ексклюзивні пам'ятники в Україні на могилу дідусеві. Знайшли вашу компанію, чому дуже раді. Процес оформлення усіх питань зайняв буквально тиждень. Пам'ятник виглядає шикарно, ми вдячні.
Тетяна Тетяна
Дуже сподобалося, що менеджер, у якого замовляли пам'ятник братові, був людяним і підказав нам кращий варіант без зайвих питань. Саме такими мають бути фахівці цієї сфери. Дякуємо.
Павло Павло
Майстри вашої компанії порекомендували який краще поставити пам'ятник і в яку пору року. Усі швидко встановили. Пам'ятник вийшов дуже душевний, як ми і хотіли.
Ольга Ольга
Не усі зараз пропонують пам'ятники з базальту в Україні, але тут нам дуже швидко організували саме те, що ми хотіли. Відмінне співвідношення ціна/якість, хлопці молодці! Спасибі.
Марія Марія
Пам'ятники з граніту Київ - досить дорога продукція, тому ми шукали компанію, в якій буде максимально доступна ціна і хороше обслуговування. Зупинилися на виборі вашої компанії і залишилися задоволені.

Часті запитання

Навіщо ставити пам'ятник?
Коли краще ставити пам'ятник на могилу?
Від чого залежить ціна надгробних пам'ятників?
З якого матеріалу виготовляють памятники?
Як встановлюють пам'ятники?
Контакти
Україна

В яких містах ми знаходимось?