Надмогильні пам’ятники в Могилів-Подільському

Про нас

Надгробні пам’ятники – річ досить нестандартна, і тому її виготовлення потребує не тільки високої кваліфікації майстрів, але й якісного матеріалу. Саме тому кожен, хто хоче замовити пам’ятник, намагається шукати перевірених та досвідчених майстрів. Але зараз зробити це не так вже й просто – вже створено сотні або навіть тисячі компаній, які займаються подібними послугами, і дуже часто ціна на товар не відповідає якості цього самого товару. То де ж знайти дійсно якісні пам’ятники з граніту в Могилів-Подільському, які будуть стояти багато років. Відповідь лежить тут – треба звернутися до компанії «Ritual-Monuments»! З нами ви гарантовано отримаєте якісний продукт, який проіснує багато років. Перший аргумент, чому варто обрати саме нас – якість матеріалу. Ми піклуємося про своїх клієнтів та хочемо, щоб вони отримували від нас тільки якісні товари. Тому для нас важливо, щоб увесь граніт, з якого будуть виготовлятися нагмогильні пам’ятники, був найвищого ґатунку. Другий аргумент – кваліфіковані працівники. Вже чотири роки ми працюємо з клієнтами на найвищому рівні, тому не можемо довірити роботу такої складності непідготовленим людям. Наші спеціалісти мають величезний досвід роботи, але навіть якщо вони працюють вперше, кожен з них обов’язково проходить тривалу підготовку. Третій аргумент – розташування. Якщо ви проживаєте у селі чи районному центрі, а вам терміново потрібен надгробний пам’ятник, ви сміливо можете телефонувати до нас. Наша компанія працює по всій області, тому все, що потрібно зробити для замовлення послуги – зателефонувати нам. Ми допоможемо оформити замовлення та узгодити остаточну вартість.

Чому обирають нас?

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування і своєчасний технічний огляд

Швидкість

Ми приїдемо до Вас на наступний день після замовлення!

Точність

Всі наші замовлення ми виконуємо вчасно.

Наші послуги та ціни

 • Одинарні пам’ятники з граніту – від 6 000 грн
 • Подвійні памятники із граніту – від 11 000 грн
 • Дитячі пам’ятники – від 8 000 грн
 • Ексклюзивні пам’ятники – від 17 000 грн

де ми знаходимося

Як ми це робимо?

Як Ви прощаєтеся зі своїми близькими людьми? У різних віровчення вважалося, що без надгробного пам’ятника померла людина не знайде спокій і буде приреченою на вічне поневіряння. У наш час європейці встановлюють такі атрибути з натуральних каменів різної конфігурації.

В основному, це пам’ятники з граніту і мармуру. Твердість і довговічність цих порід ототожнюється з невичерпним горем близьких, які втратили рідну людину і вічною пам’яттю про нього. Наша компанія пропонує виготовлення і установку надгробних пам’ятників в Могилів-Подільському.

Основним матеріалом для виготовлення наших надгробних пам’ятників є натуральний граніт високої якості. У каталозі компанії надано безліч моделей гранітних пам’ятників. Ціна розрахована на замовників з різними фінансовими можливостями. У вартість пам’ятника входять витрати на матеріали, послуги з обробки та художнього оформлення, витрати на доставку та монтаж.

Технології не стоять на місці. Зараз на ринку ритуальних послуг з’явилася лінійка дешевих пам’ятників. Це пам’ятники з крихти мармуру і граніту.

Такі пам’ятники складаються з мармурової або гранітної крихти, а також бетону в якості сполучного матеріалу. На такий пам’ятник можна прикріпити фотографію, як на керамічній, так і на гранітній табличці з гравіюванням.

Які види пам’ятників в Могилів-Подільському можемо Вам запропонувати?

Види пам’ятників на могилу надані величезною кількістю різних моделей. Це можуть бути:

 • Вертикальні пам’ятники.
 • Горизонтальні.
 • Невеликі економічні пам’ятники з граніту.
 • Одинарні пам’ятники
 • Арки на могилу з граніту.
 • Подвійні пам’ятники.
 • Дитячі пам’ятники.
 • Сімейні пам’ятники.

І це далеко не весь перелік вигідних для Вас пропозицій. Ми готові запропонувати Вам індивідуальний підхід до оформлення Вашого замовлення.

Установка надгробних пам’ятників в Могилів-Подільському – швидко, дешево, якісно!

Можна замовити будь-які надмогильні пам’ятники в Могилів-Подільському або меморіальний комплекс з усім благоустроєм за Вашим бажанням і ескізом. Зазвичай процес займає 2-3 тижні. Всі етапи виготовлення пам’ятника проходять відповідно до Вами і згідно макету по Вашому дизайну. Ми не просто виготовимо Вам будь-який вид надгробного пам’ятника, але також і надамо Вам повний перелік робіт по:

 • доставці;
 • установці;
 • Художнього оформлення.

Крім усього іншого, Ви зможете придбати у нас могильні вази, лавочки, столики, огорожі. У нас прозоро вказані ціни на складові замовлення. Вас не чекатимуть «підводні камені», за які Вам доведеться робити не обумовлені заздалегідь оплати.

Щоб замовити надгробний пам’ятник в Могилів-Подільському з граніту, крихти або мармору, звертайтеся до фахівців нашої компанії за телефонами. Протягом декількох хвилин ми зв’яжемося з Вами.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...