Надгробні написи

15.08.2020 https://ritual-monuments.com.ua/ua https://ritual-monuments.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/logo.svg Надгробні написи Надгробні написи
Останні слова прощання, вигравірувані на пам'ятнику, - це надгробні написи. Як правило, це оригінальні тексти, іноді власного твору, сильні висловлювання знаменитих людей, а також біблійні витримки і цитати з художніх творів. Надгробні слова підписуються родичами і близькими людьми покійного. Найбільш поширеними варіантами епітафій є вірші і проза. Остання являє собою короткий вислів, що складається з однієї або декількох рядків і не ділене на відрізки. Вірші ж вважаються більш складним художнім надписом, яка володіє певним ритмом. Красиві слова на пам'ятнику повинні ставитися до особистості упокоєної людини. Дитячі надгробки, як правило, оформляють невеликими текстами, які відрізняються не складним формулюванням. А ось жіночі пам'ятники в Івано-Франківську частіше оформляють віршами. На стелах віруючих людей пишуть слова з книг релігійного характеру. А чоловічі епітафії - це в основному лаконічні і строгі вислови.

Особливості надгробних висловів

Ще в давні часи написи на пам'ятники придумували у віршованій формі. Однак сьогодні нарівні з поезією надгробки оформляють прозою, цитатами і афоризмами. Нерідко епітафії виявляються висловлюваннями померлого, показують його світогляд за життя. Сьогодні на кладовищі практично не зустрінеш пам'ятники в Калуші без єдиного надпису. Як правило, крім необхідних дат і ініціалів родичі намагаються відобразити своє останнє «прощай» на граніті або мармурі. Це остання данина поваги передчасно пішов людині. Щоб написи на пам'ятники надгробні зробити більш виділяються, можна використовувати красиві і незвичайні шрифти, яких сьогодні є безліч. Таким чином епітафія придбає неповторність, збереже єдиний стиль і передасть настрій. Грамотно підібраний шрифт, який виконаний професіоналом, поряд з квітами стане окрасою місця останнього спочинку близької людини. Щоб текст легко читався і виглядав гармонійно, майстер повинен дотримуватися міжрядкового і між буквений інтервал. Та й відстань між окремими словами повинно бути однаковим.

Тонкощі при гравіруванні які варто врахувати

  • Ініціали та підпис автора. Якщо людина, яка замовила від свого імені написи на пам'ятнику, залишає свої ініціали під ними, то вважається поганим тоном. Виходить, що автор хоче виділитися цим і вважає своє творіння дорогим «подарунком» покійному.
  • Варто також бути обережним з гумористичними епітафіями. Такі оригінальні написи на пам'ятниках широко поширені за кордоном і позначають щось на кшталт плювка в обличчя самої Смерті. Цей варіант має місце, але все-таки мало хто з наших співвітчизників зважиться на такий іронічний і сміливий крок.
Надгробні написи

Надгробні написи батькам

Прощальні написи на пам'ятниках тексти містять сумні, але щирі, що йдуть від щирого серця. Висловити свою любов батькам, який залишив цей світ, можна як у віршованій формі, так і в прозі. Багато людей, що втратили батька і матір, намагаються вигравіювати на пам'ятнику фрази з глибоким змістом, тим самим показуючи, якими мудрими були батьки і як багато знань встигли дати своїм дітям. Тільки нащадки знають, які вирази і слова підійдуть для такого випадку найкраще. Наприклад, для сімейної пари найчастіше виконується горизонтальний надгробок, на якому міститься епітафія, що відноситься до обох покійним. Не меншу популярність придбали вірші для батьків, який відображають світлі почуття скорботних дітей. Незважаючи на те, який напис на пам'ятнику буде обрана, діти повинні пам'ятати, що вони - краща частинка від своїх батька і матері, їх продовження. Ось кілька прикладів останніх слів для батьків *** Ви подарували життя і серце нам віддали, В іншому краю спокій ви знайшли. Але ось пішли, залишився слід печалі, невимовного болю і туги. *** Батьки не вмирають, А в дітях тривають своїх ... *** Не хоче серце вірити ні в гіркоту, ні в втрату, Ви ніби двері відкрили, відправившись кудись ...

Надгробні написи мамі

Написи на пам'ятник мамі, як правило, показують всю біль дітей, які втратили найріднішої людини. Мами - це ангели на Землі, тому епітафії для них пишуть глибокі і зі змістом. Приклади надгробних написів для мами *** Мама, ти дала мені життя і забрала моє серце ... *** І не повернути, і не забути ... *** Ви, струмки, по весні не шуміть, Мою маму в раю не будіть ... *** Ніхто тебе не в силах замінити, І біль не залікувати сльозами. І нам тебе довіку не забути. З тобою нас немає, але ти назавжди з нами ...

Оформлення замовлення

Ви можете замовити професійне гравіювання віршів і інших виразів на пам'ятках. Також ми робимо портрети, фото і рамки всіляких видів і форм. Художники нашої майстерні приймають замовлення на гравіювання будь-якої складності і різних шрифтів. Також можливе виконання роботи за індивідуальним ескізом, розробленим Вами. Для оформлення замовлення Ви можете залишити свою заявку або зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Наш фахівець зустрінеться з Вами у зручний для Вас час і допоможемо з вибором відповідного надгробного надпису, її оформленням і дизайном. У разі виникнення питань Ви можете звернутися по телефону або особисто до наших консультантів, які в найкоротші терміни нададуть самі докладні пояснення і розкажуть про перелік послуг, які ми надаємо.